Týmy, které zvítězili v kolech místních, se utkaly právě na regionální úrovni, a to v Praze, v Brně, v Písku, ve Žluticích, v Hranicích a v Trutnově.
Ještě jednou gratulujeme týmům, které postoupili do regionálních kol, zároveň však gratulujeme těm, kteří v regionálních kolech zvítězili a postupují tak do národního kola v Kostelci nad Černými lesy. 

Výsledky z regionálních kol sdílíme níže.

 

První regionální kolo v roce 2023 proběhlo 19.4. na půdě Vyšší Odborné Školy Lesnická A Střední Lesnické Školy Bedřicha Schwarzenberga Písek (VOŠL a SLŠ PÍSEK). Soutěžilo se v kategorii mladších a starších žáků. Soutěžní program byl doplněn o přednášky kynologů, včetně ukázek upotřebitelných loveckých plemen psů, o povídání sokolníka, zrovna tak s živým exponátem, či o aktivity na střelnici a prohlídku historické budovy školy.
V kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo ve složení: Silvie Jindrová, Anna Hobzová, Anna Střelcová (Gymnázium Český Krumlov); v kategorii starších žáků: Adam Sova, Ondřej Löffelmann, Petr Nusko (VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek).

Vítězným družstvům gratulujeme k postupu do kola národního!

 

 

Česká lesnická společnost  Ministerstvo zemědělství  Lesy ČR Vojenské lesy a statky  PEFC

  ČLA Image result for lesnická škola logo SLŠŽ