Místní kola budou probíhat v průběhu ledna až března roku 2024. Vítězové se pak utkají v kolech regionálních a jeho vítězové pak v národním kole. Absolutní vítězné družstvo bude naši zemi reprezentovat v mezinárodním kole (evropské finále). Na místní kola se můžete přihlásit zde.

Přihlašování

Přihlašovat se můžete snadno prostřednictvím on-line formuláře, kde u příslušného místního kola, které si vyberete v kalendáři (v menu položka "Přihlašování") kliknete na název kola a poté na tlačítko "Přihláška družstva". Z jedné školy se může přihlásit více družstev!

* Jelikož budou v průběhu realizace soutěže pořizovány fotografie k dokumentačním a zpravodajským účelům, musí každý účastník soutěže doložit též souhlas s pořizováním a následným využitím těchto fotografií. U nezletilých je nutné souhlas nechat podepsat zákonným zástupcem. Formulář pro tento souhlas si stáhněte zde. (Na jednom listu papíru jsou vždy dva formuláře. Po vytištění rozstřihněte.) Děkujeme za pochopení a za spolupráci.

Vyhodnocení

Výsledky se dozvíte hned na místě po skončení místního kola.
Vítězové v každé kategorii dále postupují do regionálního kola. Ta se uskuteční na těchto místech: Praha, Brno, Žlutice, Trutnov, Hranice, Písek.

Těšíme se na vaši účast v soutěži YPEF a přejeme Vašemu družstvu hodně zdaru!

 

 

 

 

 

 

Česká lesnická společnost  Ministerstvo zemědělství  Lesy ČR Vojenské lesy a statky  PEFC

  ČLA Image result for lesnická škola logo SLŠŽ