LS Buchlovice LČR, s.p. (23. 3. 2018 )

Kategorie mladší žáci: Základní a mateřská škola Buchlovice (Veronika Zetková, Dorotea Prošková, Adéla Zálešáková)

Kategorie starší žáci: Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod (Adéla Zábojníková, Radim Veverka, Jan Gajdošík)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

ÚHÚL, pobočka Olomouc  (22. 3. 2018 )

Kategorie mladší žáci: Církevní gymnázium Německého řádu (Fišerová, Melcrová , Klímová)

Kategorie starší žáci: Církevní gymnázium Německého řádu  (Jagelka, Pavlišová, Zemanová)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

 

VOŠL a SLŠ Bedřicha Schwarzenberga, Písek (20. - 21. 3. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ J. Husa (Adam Veselý, Vojtěch Bohuňovský a Pavlína Polanská)

Kategorie starší žáci: VOŠL a SLŠ Písek (Marie Voráčková, Aneta Hroncová a Šárka Heřmánková)

 

 

SLŠ Hranice  (16. 3. 2018 )

  Kategorie mladší žáci: ZŠ Starý Jičín (Miroslav Jurčák, Jan Janýška, Nela Nasswetterová)

Kategorie starší žáci: SLŠ Hranice A (Zuzana Heinzová, Šárka Kamenčáková)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

ÚZEI, Knihovna Antonína Švehly v Kojeticích (28. 2. 2018 )

Kategorie mladší žáci: ZŠ Generála Klapálka Kralupy nad Vltavou   (Solárová Adéla, Říhová Veronika, Horáková Jana)

Kategorie starší žáci: VOŠ a SZEŠ Benešov (Vyhnalová Jaroslava, Myška Adam, Sedláček Martin)

 Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

 

ÚHÚL pobočka Brno a LČR, s.p. Brno (22.2. - 23.2. 2018)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium Křenová (Vendula Šilhánová, Markéta Protivánková, Kateřina Klinkovská)

Kategorie starší žáci: Gymnázium kapitána Jaroše (Vít Procházka, Hana Slámová, Vojtěch Turland)

 

Lesy ČR, Lesní správa Nymburk (19.2. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ Nymburk (Ondřej Foltýn, Klára Kozáková, Sára Hanzlová )

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

 

LS Česká Lípa (15.2. 2018)

Kategorie mladší žáci: Biskupské gymnázium (Dan Čičovský, Kateřina Marešová, Anežka Zamouřilová)

Kategorie starší žáci: Biskupské gymnázium B. Balbína (Jan Grunseisen, Jakub Šimůnek, Helena Machová)

 

KŘ Hradec Králové (15.2. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Partyzánská (Hana Jeřábková, Karolína Vlasáková, Kristýna Bláhová)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

LS Nasavrky (31.1. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Trhová Kamenice (Seifertová Eliška, Odehnalová Eva, Holubová Diana)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

Mimoň (30.1. 2018)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium Mimoň (Novotná Viktorie, Podešvová Sára, Různarová Emma)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Mimoň (Koštejnová Adéla, Novotná Sarah, Halbych Jiří)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

Horní Planá (25.1. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ Frymburk (Anna Kocourková, Magdaléna Krejzová, Viola Salzerová)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

Lipník nad Bečvou (25.1. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ Hranická, Lipník n. B. (Hrušková Leona, Kaplíková Lucie, Mikulášková Sára)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

ZŠ Plumov (24.1. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Plumlov (Liška Petr, Vozihnoj Václav, Pleváková Nikol)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde. 

 

LS Frýdlant (24.1. 2018)

Kategorie starší žáci: LS Frýdlant (Martin Havel, Norbert Ebert, Petr Šolc)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

KŘ LČR, s.p. České Budějovice (23.1. 2018)

Kategorie starší žáci: Gymnázium J. V. Jirsíka (Michaela Wipplingerová, Jan Pokorný, Barbora Pavlíková)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium J. V. Jirsíka (Milan Jaroš, Albert Pechoč, Kuba Weiter)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZŠ Jince (23.1. 2018)

Kategorie starší žáci: Gymnázium J. Barranda Beroun (Gregůrková Marie, Valterová Adéla, Holub Matěj )

Kategorie mladší žáci: Gymnázium J. Barranda Beroun (Drhličková Natálie, Gregůrková Irena, Kubásková Anastázie)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

LS Ještěd (12.1. 2018)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Ostačov (Velová, Špinková, Skoblová)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde.

 

 

VOŠL a SLŠ Bedřicha Schwarzenberga, Písek (18.4. 2018)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice (Albert Pechoč, Milan Jaroš a Jakub Weiter)

Kategorie starší žáci - VOŠL a SLŠ Písek (Aneta Hroncová, Marie Voráčková a Šárka Heřmánková)

   

  

 

SLŠ Hranice  (13.4. 2018)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Starý Jičín

Kategorie starší žáci - SLŠ Hranice

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde. 

 

 

ČLA Trutnov (10. 4. 2018)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium B. Balbína HK (Marešová, Zamouřilová, Čičovský)

Kategorie starší žáci - Česká lesnická akademie Trutnov (Steklá, Janečková, Mikulka)

Celkovou výsledkovou listinu z tohoto kola si můžete prohlédnout zde. 

 

 

 

Vítězná družstva z každé kategorie z místních kol se utkají v regionálním kole, kterých bude celkem šest (Brno, Hranice, Písek, Trutnov, Žlutice, Praha) a budou probíhat v průběhu března a dubna 2019.

 

 

 

Vítězná družstva z každé kategorie z regionálních kol se spolu utkají v národním kole, které proběhne ve dnech 17. a 18. června 2019 v Kostelci nad Černými lesy v prostorách Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze (FLD ČZU v Praze). Další informace a přihlašování na národní kolo naleznete v sekci přihlašování. Aktuální harmonogram je ke shlédnutí zde.

 

Doporučené studijní materiály najdete zde.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Česká lesnická společnost  Ministerstvo zemědělství  Lesy ČR Vojenské lesy a statky  PEFC
ČZÚ Mendelu
Hranice ČLA Písek SLŠŽ